Wyszukiwarka

Kategorie

Ulubione

0 produktów

Wyszukiwarka

Szlafrok to doskonałe rozwiązanie zarówno na leniwy poranek, jak i chłodny wieczór. Szlafrok wchłania resztki wilgoci, z jaką nie poradził sobie nasz ręcznik po kąpieli, otula nasze ciało, gdy jest nam zimno po przebudzeniu, wreszcie stanowi szykowną i niezwykle praktyczną możliwość lekkiego ubrania się tuż przed, bądź zaraz po naszej kąpieli. Szlafroki, jakie Państwu oferujemy to propozycja łącząca w sobie wszystkie wymienione zalety, a także znacznie więcej.

Pokaż:
24 48 72

Szlafrok – długi, ciepły i z kapturem, a może krótki, zwiewny i niezwykle kobiecy?

Szlafrok niejedno ma imię. Może być bawełniany, satynowy lub frotte bądź pluszowy. Pierwszy z nich będzie z pewnością niezwykle przewiewny, „oddychający” wraz z naszą skórą. Drugi to propozycja niezwykle kobieca i subtelna, satynowy szlafrok jest bowiem lekki i zwiewny, doskonale sprawdza się zatem przede wszystkim w cieplejszych porach roku. Z kolei ostatni rodzaj szlafroków to szlafroki ciepłe, puszyste i miękkie, nadające się idealnie na zimniejsze pory roku lub gdy chcemy otulić się czymś przyjemnym zaraz po kąpieli. W tej roli sprawdzają się z pewnością szlafroki wykonane z weluru, pluszu, polaru oraz szlafroki frotte.

Niezależnie od Państwa preferencji wierzymy, że oferta naszej hurtowni w zakresie szlafroków doskonale spełni Państwa oczekiwania.

Szlafrok to także doskonały pomysł na prezent

Jeśli nie mają Państwo pomysłu na prezent z okazji urodzin, rocznicy, z może Dnia Matki warto zastanowić się właśnie nad szlafrokiem. To z pewnością oryginalny, bardzo praktyczny i przede wszystkim piękny sposób na upominek, który będzie towarzyszył kobiecie praktycznie każdego dnia.